جشن صد هزار نفری قرمزها در آزادی
پرسپولیس قهرمان جام حذفی و آسیایی شد
دایی جام گرفت
دیدار برگشت فینال جام حذفی به نتیجه 3- 1 به سود پرسپولیس به پایان رسید و در مجموع قرمزهای پایتخت با نتیجه 4-1 قهرمان جام حذفی شدند.
دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۸۹ ساعت ۲۰:۰۵
پرسپولیس قهرمان جام حذفی و آسیایی شد
به گزارش سرویس ورزشی برنا،دیدار برگشت فینال جام حذفی در ورزشگاه آزادی و در حضور صد هزار تماشاگر مشتاق بانتیجه 3-1 به سود شاگردان علی دایی به پایان رسید تا قرمز پوشان پایتخت فاتح هیجدهمین دوره جام حذفی شوند. 
گلهای پرسپولیس توسط تیاگو  پنالتی (31) علی عسگر (34) و محسن خلیلی (78) به ثمر رسید و تک گل گسترش را رسول خطیبی  از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.
با این پیروزی پرسپولیس برای چهارمین بار عنوان قهرمانی جام حذفی را کسب کرد تا قهرمانی هجدهمین جام حذفی به نام دایی وشاگردانش رقم بخورد.  

اتفاق جالب بازی زمانی رخ داد که در جریان دیدار حامد ریاحی، دروازه‌بان اول گسترش در دقیقه 11 مصدوم شد و از زمین مسابقه بیرون رفت. فرهاد کاظمی پس از مصدوم شدن دروازه‌بان اول تیمش، محمد ترکمن را به عنوان دروازه‌بان دوم وارد زمین کرد اما این دروازه‌بان در دقیقه 55 با دریافت کارت قرمز اخراج شد.
پس از اخراج ترکمن، کاظمی میثم آریان، بازیکن میانی خود را به عنوان دروازه‌بان وارد مسابقه کرد تا در فینال جام حذفی از دروازه گسترش فولاد حفاظت کند.